dárkový poukaz NOSME

500 5.000 

Večerní šaty na míru z těch nejlepších anglických či italských látek? Taneční šaty z atelieru, který obléká mezinárodní mistryně? Nebo oblečení a doplňky od nuly navržené a vytvořené v Brně? Poukázka je ideální dárek pro někoho, kdo by si z tvorby NOSME rád vybral sám. Pokud spěcháte, poukázku vám obratem pošleme e-mailem. Jinak ji zasíláme poštou v pěkném balení vytištěnou na křídovém papíře s věnováním. Jak si to přejete, prosím napište do poznámky na stránce POKLADNA.

Na dodaném poukazu najdete kód, který můžete uplatnit při placení v e-shopu NOSME. A samozřejmě poukaz rádi přijmeme i osobně. Platí jeden rok od zakoupení.

Katalogové číslo: - Kategorie:

A co třeba i tohle ?

NOSME je plnící se sen návrhářky Kateřiny Šmejkalové. Někdejší závodní tanečnice vystudovala umění a brzy se jí podařilo navrhovat šaty tanečním mistryním. Díky tomu se Kateřina naučila šít šaty, co nejlépe sluší konkrétní ženě, ne figuríně. Musí dokonale padnout a sloužit za všech okolností.

Taneční šaty, večerní róby, svatební šaty i kousky pro každý den. Oděvy s logem NOSME vznikají od první skicy až po poslední steh v našem ateliéru v Husově ulici v Brně. To, co nevyrábíme sami, vytváří dle našeho návrhu čeští výrobci, kteří rozumí svému řemeslu.

Kontaktujte nás

Ateliér
NOSME

Husova 594/6
602 00 Brno

KATEŘINA
ŠMEJKALOVÁ

Obchod
NOSME

Pekařská 30
602 00 Brno