ImageImage
 

NOSME EVENING

Kateřina Šmejkalová navrhuje večerní šaty tak, aby detailně vystihly postavu i osobnost své nositelky. Jsou mezi nimi topmodelky, filmové hvězdy, špičkové tanečnice, ale i ženy, které se prostě jen chtějí skvěle cítit ve společnosti. Dejte si s námi schůzku v atelieru NOSME. Můžete si tam vybrat i už hotové šaty z naší nabídky, nebo si jen jedny na večer půjčit. Zaručujeme pocit hvězdy.

 

VARY I BLESK

V šatech Kateřiny Šmejkalové se po červeném koberci procházela třeba Berenika Kohoutová či Anna Šišková. Krom hostů festivalu v Karlových Varech nebo předávání Češkých lvů šaty NOSME oblékla třeba také Česká Miss World Natálie Kotková a hvězdy slovenské mutace Stardance. Ať už chcete šaty na prestižní akci nebo vesnickou tancovačku, navrhneme model přesně pro vás.

 

PROČ SI NOSME VYBRALA TŘEBA BERENIKA KOHOUTOVÁ?

"Šaty NOSME si spíš vybraly mě. Visely v Elle Beauty Lounge v Karlových Varech a všechny dámy si je zkoušely, protože vypadaly úchvatně. Ale jenom mně sedly! A já se do nich úplně zamilovala. No a od té doby jsem se postupně zamilovávala do všech šatů od Kateřiny Šmejkalové, a navíc mi všechny hned napoprvé sednou!"

Image

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY

Pro nejlepší italské látky jezdíme přímo do Valencie. Hedvábí či vyšívané tyly umíme doplnit špičkovými krajkami, řetízky, peříčky nebo špičkovými krajkami.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE MODELY

NOSME je plnící se sen návrhářky Kateřiny Šmejkalové. Někdejší závodní tanečnice vystudovala umění a brzy se jí podařilo navrhovat šaty tanečním mistryním. Díky tomu se Kateřina naučila šít šaty, co nejlépe sluší konkrétní ženě, ne figuríně. Musí dokonale padnout a sloužit za všech okolností.

Taneční šaty, večerní róby, svatební šaty i kousky pro každý den. Oděvy s logem NOSME vznikají od první skicy až po poslední steh v našem ateliéru v Husově ulici v Brně. To, co nevyrábíme sami, vytváří dle našeho návrhu čeští výrobci, kteří rozumí svému řemeslu.

Kontaktujte nás

Ateliér
NOSME

Husova 594/6
602 00 Brno

KATEŘINA
ŠMEJKALOVÁ

Obchod
NOSME

Pekařská 30
602 00 Brno