NOSME WEDDING

U nás se hned nevrháme na výběr šatů z předem pevně limitovaných možností jako v salonu či půjčovně. Začneme tím, že si spolu prostě budeme povídat. Jedině, když se poznáme, vám totiž budeme moci navrhnout šaty, které vám padnou parádně. Nejen vaší postavě, ale především vaší osobnosti. Teprve pak Kateřina Šmejkalová nakreslí skicu. Jak se chcete cítit na vaší svatbě?

 

ZÁMEK ČI LES?

Neméně podstatné je, aby šaty precizně zapadly do celého slavnostního dne, tak, jak si ho nevěsta vysní. Ať už je jako z první republiky, zámeckého veselí, luční slavnosti, nebo bosky na pláži.

 

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY

Jen pečlivý návrh nestačí. Právě proto používáme ty nejlepší látky. Co zvolíte vy? Italské hedvábí nebo anglický samet? Přidáme špičkové krajky, kamínky Swarovski, perličky či peříčka.

PODÍVEJTE SE, CO JSME NAVRHLI

NOSME je plnící se sen návrhářky Kateřiny Šmejkalové. Někdejší závodní tanečnice vystudovala umění a brzy se jí podařilo navrhovat šaty tanečním mistryním. Díky tomu se Kateřina naučila šít šaty, co nejlépe sluší konkrétní ženě, ne figuríně. Musí dokonale padnout a sloužit za všech okolností.

Taneční šaty, večerní róby, svatební šaty i kousky pro každý den. Oděvy s logem NOSME vznikají od první skicy až po poslední steh v našem ateliéru v Husově ulici v Brně. To, co nevyrábíme sami, vytváří dle našeho návrhu čeští výrobci, kteří rozumí svému řemeslu.

Kontaktujte nás

Ateliér
NOSME

Husova 594/6
602 00 Brno

KATEŘINA
ŠMEJKALOVÁ

Obchod
NOSME

Pekařská 30
602 00 Brno