NOSME DANCE

Ani ta nejlepší tanečnice neuspěje bez parádních šatů. My takové vytváříme pro mistryně po celém světě. Kateřina Šmejkalová kombinuje zkušenosti závodní tanečnice a vystudované výtvarnice a návrhářky. Naskicuje a ušije pro vás originál, který dokonale padne, znásobí dojem z pohybu a bude sloužit i v té nejvypjatější chvíli soutěže.

 

A NAŠI ZÁKAZNÍCI?

"V Nosme Dance se na parketě cítím jedinečně. Jsou to šaty šité přesně podle mých představ a já si v nich vždy připadám nepřehlédnutelně. Jsou to ty nejkrásnější šaty, dělané s citem, láskou a smyslem pro detail."

Ela Kasalová


"Special, elegant and eyes catching. Three words that come to my mind when I see dresses done by you. Thank you! Happy to be a part of NOSME."

Olessya Antochshuk

 

MAJÍ NÁS RÁDI

"Už nějakou tu chvíli tančím v šatech od NOSME. Šaty vždy naplní má očekávání nebo je dokonce předčí. Na šatech je pokaždé nějaký detail, který činí šaty jedinečné a originální. Pokaždé si připadám na parketě díky těmto šatům jako královna. A pozitivní ohlasy od publika jen dosvědčují opravdovou kvalitu, originalitu a krásu všech šatů od NOSME."

Anna Riebauerová

USA I SINGAPUR

Ze všeho nejraději zákazníky, pro které šijeme šaty, poznáme osobně, ale ne vždy se tisíce kilometrů vzdálený zákazník dostane do našeho brněnského atelieru. Dovedeme ovšem vyrobit i šaty na dálku. Je nám ctí, že v šatech NOSME vyhrávají tanečnice ve dvou desítkách zemí světa. Tančí nejen v Česko-Slovensku, ale i Rakousku, USA, Francii, Gruzii nebo Singapuru.

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY

Používáme značkové anglické látky Chrisanne a DSI, které jsou podle nás tím nejlepším materiálem, v jakém můžete tančit. Modely doplňujeme špičkovými krajkami. Zdobíme převážně kamínky Swarovski či Preciosa. Díky našemu speciálnímu lepidlu drží jako přibité.

ZAČÍNÁ TO SKICOU...

 
 
 

...A VRCHOLÍ NA PARKETU

NOSME je plnící se sen návrhářky Kateřiny Šmejkalové. Někdejší závodní tanečnice vystudovala umění a brzy se jí podařilo navrhovat šaty tanečním mistryním. Díky tomu se Kateřina naučila šít šaty, co nejlépe sluší konkrétní ženě, ne figuríně. Musí dokonale padnout a sloužit za všech okolností.

Taneční šaty, večerní róby, svatební šaty i kousky pro každý den. Oděvy s logem NOSME vznikají od první skicy až po poslední steh v našem ateliéru v Husově ulici v Brně. To, co nevyrábíme sami, vytváří dle našeho návrhu čeští výrobci, kteří rozumí svému řemeslu.

Kontaktujte nás

Ateliér
NOSME

Husova 594/6
602 00 Brno

KATEŘINA
ŠMEJKALOVÁ

Obchod
NOSME

Pekařská 30
602 00 Brno