NOSME NANOroušky- třpytivé

350 

!!! Tato rouška obsahuje NANO filtr, který splňuje vyhlášku Ministerstva zdravotnictví ze dne 1.3.2021 o „Nošení ochranných prostředků dýchacích cest“ !!!

NANOfiltr je vložen mezi dvě textilní vrstvy roušky. Certifikace tohoto NANOfiltru naleznete v posledním obrázku.

A teď technické věci:

STŘIH: Vyvinuli jsme vlastní design i střih. Jde nám o funkčnost, praktičnost a eleganci.
POUŽITÍ: Roušku pravidelně dezinfikujte. Můžete ji vyprat, vyžehlit i převařit – předtím nezapomeňte vyndat nanofiltr. Udělejte tak i před prvním použitím.
SLOŽENÍ: 

Rouška je dvouvrstvá, mezi vrstvami je umístěn NANO filtr, který je potřeba pravidelně měnit. Výměna filtru je snadná, naleznete ho v „kapse“ ze dvou vrstev roušky.

  • vnější třpytivá vrstva: Složení polyester 96%, elastan 4%.
  • vnitřní balvněná: Složení bavlna 96%, elastan 4%. Rouška je šitá z pevného materiálu gramáž 250g m².

VYZVEDNUTÍ: Jakmile spravujeme vaši objednávku, domluvíme se s vámi telefonicky. Roušky je možné vyzvednout bezkontaktně v ateliéru NOSME v Brně – Husova 594/6, 602 00 nebo v našem butiku na Pekařské 30, Brno.
POŠTA: Roušky NOSME posíláme i poštou, počítejte ale, že se tak k vám roušky dostanou o pár dní později.

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

A co třeba i tohle ?

NOSME je plnící se sen návrhářky Kateřiny Šmejkalové. Někdejší závodní tanečnice vystudovala umění a brzy se jí podařilo navrhovat šaty tanečním mistryním. Díky tomu se Kateřina naučila šít šaty, co nejlépe sluší konkrétní ženě, ne figuríně. Musí dokonale padnout a sloužit za všech okolností.

Taneční šaty, večerní róby, svatební šaty i kousky pro každý den. Oděvy s logem NOSME vznikají od první skicy až po poslední steh v našem ateliéru v Husově ulici v Brně. To, co nevyrábíme sami, vytváří dle našeho návrhu čeští výrobci, kteří rozumí svému řemeslu.

Kontaktujte nás

Ateliér
NOSME

Husova 594/6
602 00 Brno

KATEŘINA
ŠMEJKALOVÁ

Obchod
NOSME

Pekařská 30
602 00 Brno